نحوه چاپ و نصب استیکر بر روی ماشین و خودرو

چاپ استیکر خودرو چه سود ای دارد؟


 


چاپ استیکر اتومبیل , بخش اعظمی از اشخاص از استیکرها تحت عنوان یک جزو تزیینی بر روی اتومبیل خویش به کار گیری می نمایند .


 


برای چاپ استیکر اتومبیل می بایست دسته رنگ و استیکر مورد به کارگیری در لحاظ گرفته شود . به کارگیری از جوهرهای مرغوب سبب می شود تا ارتفاع قدمت استیکر ها بر روی ماشین فراتر رود و در فیض بر اثر بارش باران و یا این که شستشوی اتومبیل منزه نشوند .


به همین ترتیب چاپخانه خانه طراحان سام با به کارگیری از جوهرهای اروپایی در چاپ استیکر ایستادگی آن را در قبال جراحت های احتمالی بالا برده است .


 


استیکر خودرو را میتوانید بوسیله چسبی که در پشت آنها جای دارد در باطن و یا این که خارج اتومبیل نصب فرمایید .


 


چاپ استیکر روی بدنه ی اتومبیل


 


چاپ استیکر ماشین

چاپ روی بدنه اتومبیل با ارزش های متعدد و کیفیت بالا های متعدد دراختیار شما قرار میگیرد و شما میتوانید با اعتنا به نیاز خویش آنان را تعیین فرمائید .


 


استیکرها میتوانند به صورت تخصصی و متناسب با ذوق وسلیقه شما هم پباده سازی و برای استعمال در خارج و یا این که درون ماشین چاپ شوند . فرآورده مورد مصرف شده در استیکر اتومبیل از PVC است .


 


PVC در مسئله چاپ و ایجاد تولید ها تبلیغاتی مضاعف کاربرد دارااست . جدیدا استیکرهایی هم به بازار وارداتی گردیده اند که شیشه ای است و میتوانید آن را از هر دو طرف ملاحظه کنید که اما از بها بالاتری هم شامل است .


 


استیکرهای شیری عموما هوا داران بیشتری را به خویش اختصاص داده است , این گونه از استیکرها عموما دارنده مورد سپید رنگ می باشند .


 


کاربرد چاپ استیکر چیست؟


 


چاپ وینیل یا این Ú©Ù‡ استیکر , کاربرد تبلیغی Ùˆ دکوری Ùˆ گاه هر دو را به‌صورت هم زمان داراست . کاربرد تبلیغی آن برای نمایش لوگو Ùˆ دیگر داده ها Ùˆ سرویس ها فروش یک کالا است Ú©Ù‡ روی دیوارها Ùˆ سطح ها شیشه‌ای ویترین‌ها Ùˆ دیگر نقاط در نمایشگاه‌ها , فروشگاه‌ها , پاساژها Ùˆ مرکزها تجاری به عمل Ù…ÛŒ رود .


 


همینطور کاربرد دکوری آن در دکورا سیون فضاهای اداری Ùˆ تجاری , غرفه‌های نمایشگاهی , اتاق‌های نشیمن معابر پر بازدید Ùˆ همینطور فضاهای سری منزل مانند تزیینات آشپزخانه اتاق‌خواب Ùˆ… است .


 


بعدها Ùˆ انداره های متفاوت , تنوع رنگی Ùˆ کیفیت جوهر همینطور امکان نصب بر روی تمامی مقاطع با ماندگاری های مختلف , تیم ÛŒ چاپخانه کشور‌ایران زمین را در چاپ استیکر مختلفی ساخته است .


 


برای چسباندن استیکر قبلی از هر چیز تراز متبوع بایستی تماما منزه گردد . بعد از آن تراز را به ترکیب آب و ریکا آغشته کرده تا نیز از ساخت حباب های احتمالی خودداری گردد و نیز استیکر به راحتی روی تراز جا به جا شود .


 


در سطح آن گاه آب پایین استیکر را با کاردک و یا این که کارت بانکی خالی کرده و اذن دهید تا استیکر کم آب شود .


 


بررسی کاربرد چاپ استیکر ماشین


 


بخش اعظمی از ساخت کنندگان و پخش کنندگان , چاپ استیکر ماشین را در جهت شغل های تبلیغاتی خویش قرار داده اند .


 


این ایام استعمال از استیکر های تبلیغاتی بر روی اتوبوس ها Ùˆ خودرو ها مضاعف باب شده‌است . اتوبوس ها به دلیل این‌Ú©Ù‡ به تعداد دفعات فراوان متعددی در روز در معرض رویت کرد همگان قرار میگیرند , مکان های قابل قبولی برای تبلیغات شرکت های Ú©ÙˆÚ†Ú© Ùˆ بزرگ Ù…ÛŒ‌باشند .


 


استیکر ها در اشکال متمایز به چاپ می رسند . این که چه استیکری و با چه مدل چاپی را گزینش فرمائید تماما به فضایی که میخواهید آن را نصب نمائید مربوط است .


 


عموما برای به کار گیری از استیکرها بر روی اتوبوس ها Ù…ÛŒ بایست از استیکرهایی Ú©Ù‡ دارنده کیفیت مرغوب خیس Ù…ÛŒ‌باشند به کار گرفت . این دسته از استیکرها دارنده ارتفاع قدمت بالاتری نسبت به دیگر استیکرها Ù…ÛŒ‌باشند Ùˆ درمقابل خورشید Ùˆ باران Ùˆ شستن اتوبوس فراوان مقاوم Ù…ÛŒ باشند .


چاپ استیکر روی اتومبیل


چاپ استیکر روی اتومبیل های پخش قسمتی از لاینفک گروه های بزرگ ایجاد کنندگان Ùˆ پخش کنندگان مواد غذایی Ù…ÛŒ باشد , این شرکت به صورت کاملاً ماهر عمل چاپ Ùˆ نصب استیکر روی اتومبیل را از تراز مقدار گیری , ذیل سازی تا تراز چاپ Ùˆ اجرا را انجام Ù…ÛŒ‌دهد ( برای دیدن مثال خودرو های اجرا شده با استیکر , Ù…ÛŒ‌توانید روی عکسهای بالا کلیک فرمایید ) . برای چاپ استیکر روی اتومبیل نیاز به به دست آوردن مجوز از اداره زیباسازی Ùˆ همینطور پلیس راهور Ù…ÛŒ‌باشد پس از گرفتن مجوز , مابقی فعالیت Ú©Ù‡ مشتمل بر چاپ استیکر Ùˆ نصب آن Ù…ÛŒ باشد ; به به عبارتی صورتی است Ú©Ù‡ در بخش چاپ Ùˆ نصب روی اتوبوس توضیح داده شد . ولی تفاوت اندکی نسبت به نصب استیکر روی اتوبوس دارااست Ùˆ آن نیز این است Ú©Ù‡ به دلیل صاف بودن بدنه اتومبیل های پخش , نصب استیکر روی آن بی آلایش خیس از نصب روی اتوبوس Ù…ÛŒ‌باشد .


 Ø§Ù…ا برای چاپ استیکر روی خودرو میبایستی زمینه گونه رنگها Ùˆ جور استیکر مورد به کار گیری در چاپ مورد دقت قرار گیرد چرا‌Ú©Ù‡ اتومبیل های پخش هم همانند اتوبوسها تقریباً هفته ای یک توشه نیاز به کارواش دارا هستند Ùˆ در حالتی Ú©Ù‡ استیکر یا این Ú©Ù‡ جوهی مصرفی آنان از مدل مرغوب نباشد رنگ آن ها خیلی زود منزه میشود .


نصب استیکر روی خودرو های پخش


 


چاپ و نصب استیکر خودرو

چاپ استیکر روی خودرو های پخش پیچیدگی های مختص خویش را دارااست . اما تراز مشقت بار عمل نصب استیکرها هست . چرا‌Ú©Ù‡ بدنه خودرو های پخش کاملاً صاف هست Ùˆ کوچکترین خطای نصب را نشان Ù…ÛŒ‌دهد . بعلاوه این ماشینها دائماً در خیابان ها در حالا رفت وآمد Ù…ÛŒ‌باشند Ùˆ به صورت مداوم با شاخه های طبیعت تماس دارا هستند . Ùˆ همینطور به دلیل شستشوی مضاعف در معرض رنگ پریدگی قرار دارا‌هستند . تعیین دسته استیکر Ùˆ مدل جوهرهای چاپی مضاعف اصلی هست . این شرکت با توکل بر حامی Û±Ûµ ساله در مسئله چاپ استیکر خودرو های پخش , به صورتی کاملاً تخصصی درین حوضه عمل Ù…ÛŒ کند Ùˆ شما Ù…ÛŒ‌توانید مثال شغل های ما Ú©Ù‡ گویای این فرمان Ù…ÛŒ‌باشد را در ابتدا ملاحضه کنید .


جوهرهای چاپ استیکر روی خودرو


 


چاپ استیکر روی اتومبیل به صورت کاملاً تخصصی Ùˆ در کیفیتهای متعدد با ماندگاری رنگ طولانی در‌این این شرکت انجام میشود . استیکرهایی Ú©Ù‡ برای ماشینهای پخش در‌این این موسسه چاپ Ù…ÛŒ گردند تمامی با جوهر آمریکایی Ùˆ با ماندگاری رنگی طولانی ( دستکم Û³ برابر جوهرهای چینی ) چاپ Ù…ÛŒ شوند . این موسسه با داشتن دستگاههای کاملاً مختلف ( دستگاه اکوسالونت با هد اپسون , دستگاه سالونت بیس با هد Û´Û² پیکولیتر Ùˆ سالونت بیس با هد Û±Û´ پیکولیتر ) بضاعت Ùˆ توان چاپ استیکر اتومبیل در کیفیتها Ùˆ قیمتهای متفاوت را دارا Ù…ÛŒ باشد . این موسسه افتخار همیاری با موسسه ها متفاوتی برای چاپ استیکر اتومبیل را داشته است از جمله : کمپانی سرزمین ( چاپ استیکر بر روی شیشه سوپرمارکتها Ùˆ ماشینهای پخش ) کمپانی پاکشو ( چاپ استیکر برای مارک اسپیف , گلرنگ Ùˆ هوم پلاس Ú©Ù‡ بر روی اتوبوسها انجام شد Ùˆ همینطور لوگوهای اتومبیل پخش ) , همیاری این شرکت با کمپانی واحد اتوبوسرانی برای چاپ استیکر روی اشکال اتوبوس با برندهای متعدد از جمله سونی Ùˆ سامسونگ Ùˆ… , همیاری با کمپانی با شخصیت خزر شیر ( چاپ Ù„Ú¯Ùˆ برای شیشه سوپرمارکتها Ùˆ ماشینهای پخش ) Ùˆ بقیه موسسه ها تولیدی Ùˆ غذایی دیگر …


چاپ استیکر اتومبیل . چاپ استیکر روی خودرو یکی‌از گونه های روشهای تبلیغاتی است . چاپ استیکر روی خودرو بخصوص خودرو های حمل Ùˆ پخش مانند وانت ها Ùˆ اتومبیل های سردخانه دار از جمله کاربردهای چاپ استیکر روی خودرو است .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *